loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

SINCE 1999
SINCE 1999
Вашата едношалтерска фабрика за сите ваши потреби за транспортни контејнери за складирање &
Специјализиран за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања
нема податок
PRODUCTS
Придружете се на препорачаните производи
нема податок
Клиенти
50+
Движечки компании
20+
Со 20+ години искуство
Катната површина зафаќа 8000 квадрати
нема податок
Прилагодена услуга
Поддржувајте го вашиот проект цело време
Ние сме главно специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така можеме да ги прилагодиме за вашите барања.

Нашите производи се широко користени во индустријата за овошје и зеленчук, логистичка индустрија, фармација, индустрија за автомобилски делови, индустрија за електронски компоненти, синџир супермаркети итн.
  Обезбедете OEM и ODM услуги за какви било пластични производи.
  Над 24 години професионално техничко искуство во обработка на пластика
Нашата производна линија
Нашата фабрика е добро опремена со 22 машини за обликување со вбризгување кои се движат од 30 тони до 1.600 тони.
нема податок
нема податок
Предноста
Надвор од вашите очекувања, во рамките на буџетот.
Едношалтерска услуга
Обезбедуваме едношалтерски услуги што интегрира дизајн, мерење, производство, испорака, инсталација и услуга по продажбата
Сировен материјал
Избираме добавувачи на суровини со сертификати кои 100% гарантираат дека материјалите не ѝ штетат на животната средина
2 (3)
Секогаш сме ги следеле правилата за стандардизација за ригорозен производствен процес, заштедувајќи време и трошоци за двете страни и носејќи максимална корист за вас
нема податок
За Приклучи се
Компанијата моментално има речиси 185 вработени
Shanghai Join Plastic Products Co., Ltd е основана во 1999 година. Тоа е добро познато претпријатие за инјектирање на пластика кое ги комбинира производството и продажбата Ние сме главно специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така можеме да ги прилагодиме за вашите барања.

Нашата фабрика е добро опремена со 22 комплети машина за вбризгување од 30 тони ~ 1600 тони со високи стандарди и иновативна свест, 0ur производите се препознаени и доверливи од корисници од целиот свет. Во меѓувреме, ние постојано држиме чекор со времето за да ги задоволиме барањата на клиентите.
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ НА ВЕСТИ
ВестиName
Join plastic разви нова и подобрена верзија на својата кутија за размножување инсекти-3
По воведувањето на нашата прва кутија за размножување инсекти во 2018 година, сега можеме да го објавиме претстојното пристигнување на нашата втора генерација кутии. Направивме различни промени на постоечкиот модел, заедно со истакнати одгледувачи на инсекти. Наша цел е да го подигнеме размножувањето на инсекти на повисоко ниво со оваа нова кутија. Висината на размножување и редење на новата кутија останува иста како и претходниот модел
2023 09 26
За овогодинешната берба на цитрус изберете пластични гајби
Пластичните гајби се разноврсни и издржливи контејнери кои се користат за различни намени, вклучувајќи складирање, транспорт и организација. Тие најчесто се направени од полиетилен со висока густина (HDPE) или полипропилен (PP), кои се цврсти и еластични материјали.
2023 09 26
Join plastic разви нова и подобрена верзија на својата кутија за размножување инсекти
По воведувањето на нашата прва кутија за размножување инсекти во 2018 година, сега можеме да го објавиме претстојното пристигнување на нашата втора генерација кутии. Направивме различни промени на постоечкиот модел, заедно со истакнати одгледувачи на инсекти. Наша цел е да го подигнеме размножувањето на инсекти на повисоко ниво со оваа нова кутија. Висината на размножување и редење на новата кутија останува иста како и претходниот модел.
2023 09 26
нема податок
Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
E-MAIL US
inquiry@joinplastic.com
SUPPORT 24/7
+86 13405661729
6 (2)
Суна Су
нема податок
Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
Контакт
Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


Лице за контакт: Суна Су
Тел: +86 13405661729
WhatsApp: +86 13405661729
Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect