loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 1
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 2
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 3
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 4
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 5
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 6
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 7
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 1
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 2
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 3
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 4
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 5
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 6
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420 7

Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6420

Мала тежина, мал отпечаток, лесен за преклопување

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел 6420 овошје & зеленчук Crateith капак 

  Опис на производи

   Залепливи & Nestable Box има разумен дизајн и одличен квалитет и е погоден за транспорт, дистрибуција, складирање, циркулација и обработка во фабричка логистика, може да се совпадне со различни логистички контејнери и работни станици и се користи во различни ситуации како што се магацини и производствени локации , значително заштедува простор за складирање кога кутиите се празни.

  Денес, кога управувањето со логистиката се повеќе се цени од страна на мнозинството претпријатија, тоа може да помогне да се заврши универзалното и интегрирано управување со логистичките контејнери. Тие се задолжителен елемент за современо логистичко управување за производствените и циркулационите компании.

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  detect