loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 1
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 2
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 3
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 4
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 5
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 1
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 2
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 3
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 4
6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење 5

6428 Пластичен преклоплив контејнер, склопувачка и преклопна кутија за гајба за складирање и движење

Модел: 6428 без капак               

Надворешна големина:600*400*280мм

Внатрешна големина: 555*356*257мм   

Тежина: 2,52 кг             

Висина на превиткување: 75 мм             

Материјал: PP/PE

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел 6428 без капак

  Опис на производи

  Пластичната преклопна кутија е изработена од PE и PP со висока јачина на удар, мала тежина и долг работен век. Волуменот по превиткување е само 1/5 до 1/3 од оној кога е поставен, а ги има предностите на мала тежина, помал отпечаток, удобна комбинација и слично.

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  detect