loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 1
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 2
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 3
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 4
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 5
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 6
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 7
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 8
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 1
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 2
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 3
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 4
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 5
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 6
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 7
6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба 8

6431 Висококвалитетен логистички преклопен гајба овошен склопувачки растителен пластичен гајба

Мала тежина, мал отпечаток, лесен за преклопување

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел 6431 овошје & зеленчук  гајба 

  Опис на производи

  Направен од пластика, тој е попрактичен, поудобен, брз и достапен. Има дизајн на дупка за висење на екранот капе, што е погодно за складирање и лесно се зема. Горниот слој има функција за филтрирање на вода, а долниот слој има функција за собирање вода, така што водата не тече во работната површина и го одржува шанкот чист. Изработен е од висококвалитетна ПП смола и има мазно чувство.

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  detect