loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

SINCE 1999
SINCE 1999
Fabrika juaj me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja të kontejnerëve të transportit për ruajtje &
E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutive të mbështjelljes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohen për kërkesat tuaja
nuk ka të dhëna
PRODUCTS
Bashkohuni me produktet e rekomanduara
nuk ka të dhëna
Klientët
50+
Kompanitë lëvizëse
20+
Me mbi 20 vite eksperience
Siperfaqja e katit mbulon 8000 katrore
nuk ka të dhëna
Shërbimi i personalizuar
Mbështetni projektin tuaj gjatë gjithë kohës
Ne jemi të specializuar kryesisht në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutive të mbështjelljes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohen për kërkesat tuaja.

Produktet tona përdoren gjerësisht në industrinë e frutave dhe perimeve, industrinë e logjistikës, industrinë e farmacisë, industrinë e pjesëve të automobilave, industrinë e komponentëve elektronikë, Supermarketet zinxhir, etj.
  Ofroni shërbime OEM dhe ODM për çdo produkt plastik.
  Mbi 24 vjet përvojë teknike profesionale në përpunimin e plastikës
Linja jonë e prodhimit
Fabrika jonë është e pajisur mirë me 22 makina të derdhjes me injeksion që variojnë nga 30 ton në 1600 ton.
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
Avantaj
Përtej pritshmërive tuaja, brenda buxhetit.
Shërbimi me një ndalesë
Ne ofrojmë një shërbim me një ndalesë që integron dizajnin, matjen, prodhimin, shpërndarjen, instalimin dhe shërbimin pas shitjes
Rregullt
Ne zgjedhim furnizues të lëndëve të para me certifikata që garantojnë 100% se materialet nuk dëmtojnë mjedisin
2 (3)
Ne kemi ndjekur gjithmonë rregullat e standardizimit për një proces prodhimi rigoroz, duke kursyer kohë dhe kosto për të dyja palët dhe duke sjellë përfitime maksimale për ju
nuk ka të dhëna
Rreth Join
Aktualisht kompania ka rreth 185 punonjës
Shanghai Join Plastic Products Co., Ltd u krijua në 1999. Është një ndërmarrje e njohur e injektimit të plastikës që kombinon prodhimin dhe shitjet Ne jemi të specializuar kryesisht në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutive të mbështjelljes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohen për kërkesat tuaja.

Fabrika jonë është e pajisur mirë me 22 komplete makine formimi me injeksion 30ton~1600ton me standard të lartë dhe vetëdije novatore, produktet 0ur njihen dhe besohen nga përdoruesit nga e gjithë bota. Ndërkohë ne vazhdojmë vazhdimisht me hapin e kohës për të përmbushur kërkesat e klientëve.
BASHKOHUNI LAJMEVE
Lajme
Join plastic ka zhvilluar një version të ri dhe të përmirësuar të kutisë së saj të mbarështimit të insekteve-3
Pas prezantimit të kutisë sonë të parë të mbarështimit të insekteve në 2018, tani mund të njoftojmë ardhjen e afërt të gjeneratës sonë të dytë të kutive. Ne kemi bërë ndryshime të ndryshme në modelin ekzistues, së bashku me mbarështuesit e shquar të insekteve. Ne synojmë ta çojmë mbarështimin e insekteve në një nivel më të lartë me këtë kuti të re. Lartësia e shumimit dhe grumbullimit të kutisë së re mbetet e njëjtë me modelin e mëparshëm
2023 09 26
Për vjeljen e agrumeve të këtij viti, zgjidhni arkat plastike
Arkat plastike janë enë të gjithanshme dhe të qëndrueshme që përdoren për qëllime të ndryshme, duke përfshirë ruajtjen, transportin dhe organizimin. Ato zakonisht bëhen nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) ose polipropileni (PP), të cilat janë materiale të qëndrueshme dhe elastike.
2023 09 26
Join plastic ka zhvilluar një version të ri dhe të përmirësuar të kutisë së saj për mbarështimin e insekteve
Pas prezantimit të kutisë sonë të parë të mbarështimit të insekteve në 2018, tani mund të njoftojmë ardhjen e afërt të gjeneratës sonë të dytë të kutive. Ne kemi bërë ndryshime të ndryshme në modelin ekzistues, së bashku me mbarështuesit e shquar të insekteve. Ne synojmë ta çojmë mbarështimin e insekteve në një nivel më të lartë me këtë kuti të re. Lartësia e shumimit dhe grumbullimit të kutisë së re mbetet e njëjtë me modelin e mëparshëm.
2023 09 26
nuk ka të dhëna
Po kërkoni produkte plastike? partner me më të mirët.
E-MAIL US
inquiry@joinplastic.com
SUPPORT 24/7
+86 13405661729
nuk ka të dhëna
E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
Na kontaktoni
Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


Personi kontaktues: Suna Su
Tel: +86 13405661729
WhatsApp: +86 13405661729
E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect