loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 1
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 2
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 3
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 4
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 5
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 6
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 7
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 1
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 2
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 3
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 4
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 5
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 6
Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424 7

Висококвалитетна логистичка преклопна гајба овошен растителен пластичен гајба што се склопува 6424

Мала тежина, мал отпечаток, лесен за преклопување

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел 6424 овошје & зеленчук  гајба

  Опис на производи

  Направен од пластика, тој е попрактичен, поудобен, брз и достапен. Има дизајн на дупка за висење на екранот капе, што е погодно за складирање и лесно се зема. Горниот слој има функција за филтрирање на вода, а долниот слој има функција за собирање вода, така што водата не тече во работната површина и го одржува шанкот чист. Изработен е од висококвалитетна ПП смола и има мазно чувство.

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  detect