loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 1
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 2
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 3
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 4
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 5
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 6
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 7
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 8
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 1
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 2
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 3
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 4
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 5
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 6
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 7
6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme 8

6431 kuti logjistike e palosshme me cilësi të lartë, arkë plastike me fruta të palosshme

Peshë e lehtë, gjurmë e vogël, e lehtë për t'u palosur

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Fruta model 6431 & perimesh  arkë 

  Përshkrimi

  E bërë prej plastike, është më praktik, i përshtatshëm, i shpejtë dhe i përballueshëm. Ka një dizajn të vrimës së varur të ekranit pikues, i cili është i përshtatshëm për ruajtje dhe i lehtë për t'u marrë. Shtresa e sipërme ka funksionin e filtrimit të ujit dhe shtresa e poshtme ka funksionin e grumbullimit të ujit, në mënyrë që uji të mos rrjedhë në banak dhe ta mbajë tavanin të pastër. Është bërë nga rrëshirë PP me cilësi të lartë dhe ka një ndjesi të lëmuar.

  500-sku
  Po kërkoni produkte plastike? partner me më të mirët.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ema Zhang
  nuk ka të dhëna
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
  Na kontaktoni
  Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


  Personi kontaktues: Suna Su
  Tel: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
  detect