loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 1
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 2
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 3
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 4
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 5
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 6
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 7
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 1
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 2
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 3
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 4
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 5
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 6
Kultivimi rriten enë kultivimi kuti 7

Kultivimi rriten enë kultivimi kuti

Modeli: Kuti për kultivimin e perimeve            

Madhësia:1190*426*126mm          

Trashësia: 3 mm             

Paneli i madh: 1166*426*126mm     

Paneli i vogël: 156.43*129.67*3 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Model kuti për kultivimin e perimeve

  Përshkrimi

  Materiali i ri mjedisor PP, dizajni i vrimave të ventilimit dhe kullimit dhe dizajni i grepit të sigurisë 

  500-sku
  Po kërkoni produkte plastike? partner me më të mirët.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ema Zhang
  nuk ka të dhëna
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
  Na kontaktoni
  Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


  Personi kontaktues: Suna Su
  Tel: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
  detect