loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

Одгледување расте кутија одгледување сад 1
Одгледување расте кутија одгледување сад 2
Одгледување расте кутија одгледување сад 3
Одгледување расте кутија одгледување сад 4
Одгледување расте кутија одгледување сад 5
Одгледување расте кутија одгледување сад 6
Одгледување расте кутија одгледување сад 7
Одгледување расте кутија одгледување сад 1
Одгледување расте кутија одгледување сад 2
Одгледување расте кутија одгледување сад 3
Одгледување расте кутија одгледување сад 4
Одгледување расте кутија одгледување сад 5
Одгледување расте кутија одгледување сад 6
Одгледување расте кутија одгледување сад 7

Одгледување расте кутија одгледување сад

Модел: Кутија за одгледување зеленчук            

Големина:1190*426*126мм          

Дебелина: 3 мм             

Голем панел: 1166 * 426 * 126 мм     

Мал панел: 156,43 * 129,67 * 3 мм

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел Кутија за одгледување зеленчук

  Опис на производи

  Нов еколошки ПП материјал, дизајн на отвори за вентилација и одвод, и дизајн на безбедносна кука 

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  detect