loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

×

Kuti magazinimi e qëndrueshme dhe e qëndrueshme në lëvizje të ngurtë me detyrë të rëndë Kuti me kapak të bashkangjitur me arkë

Shfrytëzimi më i lartë i hapësirës: Dizajni i kutisë së rrotullimit të pjerrët të prizës lejon që më shumë mallra të vendosen në të njëjtën hapësirë. Për shkak të natyrës së pjerrët të kutisë, është e mundur të zvogëlohen boshllëqet midis kutive duke ruajtur stabilitetin, duke lejuar vendosjen e më shumë mallrave në të njëjtën hapësirë.

Vendosja dhe trajtimi i lehtë: Për shkak të futjes së pjerrët të kutisë, grumbullimi dhe trajtimi janë më të përshtatshëm. Kutia mund të anohet drejtpërdrejt dhe të futet në kuti të tjera për grumbullim të lehtë. Në të njëjtën kohë, trajtimi është gjithashtu më i kursyer në punë, sepse kutia është e anuar, duke e bërë më të lehtë shtytjen.

Stabilitet më i mirë: Dizajni i kutisë së rrotullimit të futjes së pjerrët e bën atë më të qëndrueshëm gjatë stivimit. Për shkak të natyrës së pjerrët të kutisë, ka pika mbështetëse në fund, duke i bërë kutitë e grumbulluara më të qëndrueshme dhe më pak të prirura për t'u kthyer.

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Vetëm lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit kështu që ne mund t'ju dërgojmë një kuotë të lirë për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
Na kontaktoni
Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


Personi kontaktues: Suna Su
Tel: +86 13405661729
WhatsApp: +86 13405661729
E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
Customer service
detect