loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

×

Arka magazinimi industriale plastike 100% Virgin PP Kuti ruajtjeje Enë me kapak të bashkangjitur

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Vetëm lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit kështu që ne mund t'ju dërgojmë një kuotë të lirë për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
Na kontaktoni
Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


Personi kontaktues: Suna Su
Tel: +86 13405661729
WhatsApp: +86 13405661729
E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
Customer service
detect