loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

×

Enë me kapak të bashkangjitur Kuti magazinimi plastike me cilësi të lartë me kapak të lëvizshëm Kuti magazinimi të grumbullueshme

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Vetëm lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit kështu që ne mund t'ju dërgojmë një kuotë të lirë për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
Na kontaktoni
Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


Personi kontaktues: Suna Su
Tel: +86 13405661729
WhatsApp: +86 13405661729
E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
Customer service
detect