loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 1
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 2
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 3
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 4
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 5
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 6
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 1
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 2
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 3
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 4
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 5
Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit 6

Tabaka e bagazheve të aeroportit Tabaka e bagazheve për trajtimin e bagazheve për sistemet e transportuesit

Modeli: Tabaka aeroporti                         

Madhësia e jashtme: 850*515*210 mm 

Madhësia e brendshme: 730*420*200 mm    

Pesha: 2.46 kg                 

Materiali: PP/PE

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Model tabaka Aeroporti

  Përshkrimi

  Tabaka plastike e aeroportit e bërë nga materiali PP/PE për forcë më të fortë dhe qëndrueshmëri. Ka sipërfaqe të brendshme të lëmuar, buzë të rrumbullakëta dhe qoshe, e lehtë për t'u pastruar. Tabaka është e popullarizuar e përdorur në ruajtjen e bagazheve të aeroportit.

  500-sku
  Po kërkoni produkte plastike? partner me më të mirët.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ema Zhang
  nuk ka të dhëna
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
  Na kontaktoni
  Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


  Personi kontaktues: Suna Su
  Tel: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
  Contact us
  detect