loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 1
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 2
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 3
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 4
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 5
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 6
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 1
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 2
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 3
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 4
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 5
Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи 6

Послужавник за багаж за ракување со багаж на аеродром за транспортни системи

Модел: Послужавник за аеродром                         

Надворешна големина: 850*515*210мм 

Внатрешна големина:730*420*200мм    

Тежина: 2,46 кг                 

Материјал: PP/PE

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел на послужавник на аеродромот

  Опис на производи

  Пластичен аеродромски послужавник изработен од PP/PE материјал за посилна цврстина и издржливост. Има мазна внатрешна површина, тркалезни бандажи и агол, лесно се чисти. Послужавник е популарен за складирање на багаж на аеродромот.

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  detect