loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 1
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 2
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 3
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 4
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 5
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 6
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 7
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 1
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 2
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 3
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 4
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 5
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 6
6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана 7

6423 Logistic Harvest Mesh Moving гајби Пластични свежо зеленчук овошје риба Вентилирана корпа за складирање Вгнездена и натрупувана

Може да се наредени и вгнездени, заштедувајќи простор и не се лизга

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел 6423 Складлив & Nestable кошница 

  Опис на производи

  Широко се користи во супермаркети, облека, пластика, хардвер, машини, електроника, инструменти, храна, водни производи, овошје и зеленчук, логистика и складирање и други индустрии. Може да се користи со палети и може да се механизира за транспорт, рационализирање на циркулацијата, подобрување на ефикасноста на работата, правејќи го обртот на производите удобен, уредно нареден и лесен за управување. Тој е идеален производ за различни индустрии за решавање на прометот и логистиката за складирање.

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  detect