loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

Добавувач на преклопен гајба-4935 1
Добавувач на преклопен гајба-4935 2
Добавувач на преклопен гајба-4935 3
Добавувач на преклопен гајба-4935 4
Добавувач на преклопен гајба-4935 1
Добавувач на преклопен гајба-4935 2
Добавувач на преклопен гајба-4935 3
Добавувач на преклопен гајба-4935 4

Добавувач на преклопен гајба-4935

Модел на производ

4935

Надворешни димензии

430X350X235 Мм
16.93X13.78X9.25 во

Внатрешни димензии

430X310X210 Мм
16.93X12.2X8.27 во

Преклопена висина

55 Мм
2.17 во

Тежина на статичко оптоварување

T

Тежина на динамичко оптоварување

T

Тежина

1.8 . KgName
3.97 Кбс

Том

28 литри
7.4 Нас галон
SKU: 1d219d1a1085
Категорија:
Означете:
5.0
design customization
Ве молиме пополнете го формуларот подолу за да побарате понуда или да побарате повеќе информации за нас. Ве молиме да бидете колку што е можно подетално во вашата порака, и ние ќе се вратам на вас што е можно поскоро со одговор. Ние сме подготвени да почнеме да работиме на вашиот нов проект, контактирајте со нас сега за да започнете.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  E-MAIL US
  seller009@joinplastic.com
  SUPPORT 24/7
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  разговор преку Интернет
  Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
  detect