loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 1
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 2
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 3
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 4
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 5
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 6
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 1
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 2
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 3
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 4
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 5
ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање 6

ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ на крут контејнер за складирање на вода и морска храна, пластична торба и пластична кутија за складирање

Модела: 5325

Надворешни димензии: 500*395*250мм

Внатрешна големина: 460*355*240мм

Тежина: 1,5 кг

Висина на оџакот: 65 mm

5.0
design customization
Ве молиме пополнете го формуларот подолу за да побарате понуда или да побарате повеќе информации за нас. Ве молиме да бидете колку што е можно подетално во вашата порака, и ние ќе се вратам на вас што е можно поскоро со одговор. Ние сме подготвени да почнеме да работиме на вашиот нов проект, контактирајте со нас сега за да започнете.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Вгнездена и склоплива кутија

  Опис на производи

  Одликувајќи се со сигурна конструкција од полиетилен со висока густина, овој предмет е дизајниран за секојдневна употреба во средини со голем волумен. Идеален за употреба во месарници, намирници или ресторани, овој артикл нуди разновиден температурен опсег кој е идеален за различни апликации. Може да се користи за чување кеси со свежи производи во вашиот фрижидер за сувомеснати производи или за чување контејнери со преработено говедско, свинско или пилешко организирани во вашиот голем индустриски замрзнувач.

  5325错位箱橙色 (10)

  Спецификации на производот

  Модела

   5325

  Надворешни димензии

   500*395*250Мм

  Внатрешна големина

   460*355*240Мм

  Тежина

   1.5. KgName

  Висина на оџакот

   65Мм

  Детали на производи

  可以堆叠
  可以堆叠
  可以套
  可以套
  镂空把手 (4)
  镂空把手 (4)

  Апликација за производ

  5325错位箱组图 (1)
  5325错位箱组图 (1)
  5325错位箱组图 (2)
  5325错位箱组图 (2)
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  E-MAIL US
  seller009@joinplastic.com
  SUPPORT 24/7
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  разговор преку Интернет
  Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
  detect