loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 1
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 2
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 3
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 4
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 5
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 6
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 7
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 8
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 1
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 2
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 3
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 4
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 5
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 6
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 7
Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување 8

Точни спецификации Пластична корпа за јајца Пластична корпа за преклопување

Мала тежина, мал отпечаток, лесен за преклопување

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел гајба за преклопување јајца

  Опис на производи

  За предностите: мал простор, лесно преклопување, едноставен процес на расклопување и склопување, нема потреба да се откинува цела ако има делумно оштетување, може да се замени; За дното: армиран дизајн на дното;

  За бојата: сина, други бои може да се прилагодат, минималната количина на нарачка е 1.000 парчиња;

  За употреба: широко користен во фарми, облека, машини, автомобили, домашни апарати, лесна индустрија, електроника и други индустрии; Достапни се услуги како што се печатење, врело печат, ласерско инк-џет печатење и инсталирање на држачи за етикети.

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  Customer service
  detect