loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

Прикачена кутија со капак Доли 1
Прикачена кутија со капак Доли 2
Прикачена кутија со капак Доли 3
Прикачена кутија со капак Доли 4
Прикачена кутија со капак Доли 5
Прикачена кутија со капак Доли 1
Прикачена кутија со капак Доли 2
Прикачена кутија со капак Доли 3
Прикачена кутија со капак Доли 4
Прикачена кутија со капак Доли 5

Прикачена кутија со капак Доли

Надворешна големина: 705*455*260мм

Внатрешна големина: 630*382*95мм

Тежина на товарење: 150 кг

Тежина: 5,38 кг

Големина на пакувањето: 83 парчиња/палета  1.2*1.16*2.5М

Ако нарачате повеќе од 500 парчиња, бојата може да се прилагоди.

5.0
design customization
Ве молиме пополнете го формуларот подолу за да побарате понуда или да побарате повеќе информации за нас. Ве молиме да бидете колку што е можно подетално во вашата порака, и ние ќе се вратам на вас што е можно поскоро со одговор. Ние сме подготвени да почнеме да работиме на вашиот нов проект, контактирајте со нас сега за да започнете.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Moving Dolly одговара на моделот 6843 и 700

  Опис на производи

  Нашите специјализирани контејнери Dolly For Attached Lid се совршено решение за поместување на наредени прицврстени торби со капак. Оваа кукличка направена по нарачка за контејнери со прицврстен капак 27 x 17 x 12 инчи безбедно го задржува долниот контејнер за да избегне какво било лизгање или поместување за време на процесот на движење, а природата на испреплетувањето на самите контејнери со прикачен капак обезбедува цврст и обезбеден оџак.

  蓝色乌龟车 (4)

  Спецификации на производот

  Надворешна големина

   705*455*260Мм

  Внатрешна големина

   630*382*95Мм

  Тежина за вчитување

  150. KgName

  Тежина

  5.38. KgName

  Големина на пакетот

   83 парчиња/палета  1.2*1.16*2.5М

  Ако нарачате повеќе од 500 парчиња, бојата може да се прилагоди.

  Детали на производи

  IMG_20221112_132426
  IMG_20221112_132426
  IMG_20221112_132508
  IMG_20221112_132508
  IMG_20221112_132435
  IMG_20221112_132435
  乌龟车B型ZCP208
  乌龟车B型ZCP208
  乌龟车E型(加2根铝条)ZCP207
  乌龟车E型(加2根铝条)ZCP207
  乌龟车ZCP0101+ZCP0102 (1)
  乌龟车ZCP0101+ZCP0102 (1)
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  E-MAIL US
  seller009@joinplastic.com
  SUPPORT 24/7
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  разговор преку Интернет
  Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
  detect