loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 1
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 2
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 3
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 4
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 5
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 6
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 7
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 1
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 2
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 3
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 4
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 5
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 6
6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени. 7

6422 Делумно оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени.

Мала тежина, мал отпечаток, лесен за преклопување

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Модел 6422 гајба за преклопување со помош на гас

  Опис на производи

   Зафаќа помалку простор, лесно се преклопува и има едноставни процеси на расклопување и склопување. Делумното оштетување не бара целосно отфрлање и може да се замени.

  Висина по превиткување  е 28 мм

  500-sku
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  Customer service
  detect