loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 1
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 2
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 3
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 4
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 5
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 6
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 7
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 1
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 2
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 3
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 4
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 5
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 6
S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje 7

S504 Enë plastike e palosshme, kuti arkë e palosshme dhe e palosshme për ruajtje dhe lëvizje

Modeli: S504              

Madhësia e jashtme: 550*365*210 mm 

Madhësia e brendshme: 515*330*195 mm    

Pesha: 2.00 kg             

Lartësia e palosur: 50 mm              

Materiali: PP/PE 

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Modelja S504

  Përshkrimi

  Kutia e palosshme plastike është prej PE dhe PP me rezistencë të lartë në goditje, peshë të lehtë dhe jetë të gjatë shërbimi. Vëllimi pas palosjes është vetëm 1/5 deri në 1/3 e atij kur është konfiguruar, dhe ka përparësitë e peshës së lehtë, më pak gjurmë, kombinimit të përshtatshëm etj.

  500-sku
  Po kërkoni produkte plastike? partner me më të mirët.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ema Zhang
  nuk ka të dhëna
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
  Na kontaktoni
  Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


  Personi kontaktues: Suna Su
  Tel: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
  Customer service
  detect