loading

Ne jemi një fabrikë mbi 20 vjet profesionale në prodhimin e të gjitha llojeve të arkave plastike industriale.

6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 1
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 2
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 3
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 4
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 5
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 6
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 7
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 1
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 2
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 3
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 4
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 5
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 6
6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse 7

6430 Kutia e ruajtjes së skedarëve me kapak me kapak të bashkangjitur Kuti ruajtjeje plastike lëvizëse

Mund të grumbullohet dhe të mbivendoset, duke kursyer hapësirë ​​dhe nuk rrëshqet

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Modeli 6430 Stackable & Kuti nestable me kapak 

  Përshkrimi

   I bllokueshëm: & Nestable Box ka një dizajn të arsyeshëm dhe cilësi të shkëlqyer, dhe është i përshtatshëm për transport, shpërndarje, ruajtje, qarkullim dhe përpunim në logjistikën e fabrikës, mund të përputhet me një shumëllojshmëri kontejnerë logjistikë dhe stacione pune, dhe përdoret në situata të ndryshme si magazina dhe vendet e prodhimit. , duke kursyer shumë hapësirën e ruajtjes kur kutitë janë bosh.

  Sot, kur menaxhimi i logjistikës vlerësohet gjithnjë e më shumë nga shumica e ndërmarrjeve, ai mund të ndihmojë në përfundimin e menaxhimit universal dhe të integruar të kontejnerëve logjistik. Ato janë një domosdoshmëri për menaxhimin modern të logjistikës për kompanitë e prodhimit dhe qarkullimit.

  500-sku
  Po kërkoni produkte plastike? partner me më të mirët.
  seller009@joinplastic.com
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ema Zhang
  nuk ka të dhëna
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  E specializuar në të gjitha llojet e kutive plastike, kukullave, paletave, arkave të paletave, kutisë së ngjitjes, pjesëve të injektimit plastik dhe gjithashtu mund të personalizohet për kërkesat tuaja.
  Na kontaktoni
  Shtoni: Rruga Hengtang Nr.85, Qyteti Huaqiao, Kunshan, Jiangsu.


  Personi kontaktues: Suna Su
  Tel: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  E drejta e autorit © 2023 Bashkohu - lifisher.com | Harta e faqes
  detect