loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

×

Пластичен преклоплив гајба Тешко гнездо за натрупување контејнери Пластични подвижни гајби за торби со прикачен капак

Пластичниот сад со капак со шарки се изработени од издржлив пластичен ПП материјал. Тие се силни, стабилни, отпорни на временски услови и лесни за чистење. пластичниот контејнер со капак на шарки го олеснува организирањето, а секоја кутија може да се наредени една врз друга, што не само што помага да се заштеди простор, а пластичните подвижни кутии го прават транспортот полесен и побезбеден, заштедувајќи 75% простор.

Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Се препорачува
Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
Контакт
Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


Лице за контакт: Суна Су
Тел: +86 13405661729
WhatsApp: +86 13405661729
Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
Customer service
detect