loading

Ние сме повеќе од 20 години професионална фабрика за производство на сите видови индустриски пластични гајби.

подвижни торби за редење-6540-100 1
подвижни торби за редење-6540-100 2
подвижни торби за редење-6540-100 3
подвижни торби за редење-6540-100 4
подвижни торби за редење-6540-100 1
подвижни торби за редење-6540-100 2
подвижни торби за редење-6540-100 3
подвижни торби за редење-6540-100 4

подвижни торби за редење-6540-100

Модел на производ

6540-100

Надворешни димензии

650X450X100 Мм
25.59X17.72X3.94 во

Внатрешни димензии

610X405X80 Мм
24.02X15.94X3.15 во

Преклопена висина

Мм
0 во

Тежина на статичко оптоварување

T

Тежина на динамичко оптоварување

T

Тежина

1.5 . KgName
3.31 Кбс

Том

19.76 литри
5.22 Нас галон
5.0
design customization
Ве молиме пополнете го формуларот подолу за да побарате понуда или да побарате повеќе информации за нас. Ве молиме да бидете колку што е можно подетално во вашата порака, и ние ќе се вратам на вас што е можно поскоро со одговор. Ние сме подготвени да почнеме да работиме на вашиот нов проект, контактирајте со нас сега за да започнете.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  Барате пластични производи? партнер со најдобрите.
  E-MAIL US
  seller009@joinplastic.com
  SUPPORT 24/7
  +86 131 4596 4435
  6 (2)
  Ема Џанг
  нема податок
  Поврзани производи
  нема податок
  Специјализирани за сите видови пластични кутии, кукли, палети, сандаци за палети, кутии за спуштање, делови за пластика за инјектирање и исто така може да се прилагодат за вашите барања.
  Контакт
  Додадете: бр.85 патот Хенгтанг, град Хуакиао, Куншан, Џиангсу.


  Лице за контакт: Суна Су
  Тел: +86 13405661729
  WhatsApp: +86 13405661729
  Авторски права © 2023 Придружи се - lifisher.com | Тајп
  разговор преку Интернет
  Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
  detect